Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat ücretsiz mi?

150 TL üzeri siparişlerinizde Türkiye’nin her yerine teslimatlar ücretsizdir, bu tutarın altındaki siparişlerinizin teslimat bedelleri tarafınıza aittir.

Ertesi gün teslimat için sipariş alma saatiniz kaçtır?

Ertesi gün teslimat için sipariş alım saatimiz 16:00 ya kadardır. Eğer siparişiniz elimize bu saatten önce ulaşırsa, siparişinizi aynı gün işleme alıp ertesi gün sevk ediyoruz. Eğer saat 16:00’dan sonra sipariş verirseniz, siparişiniz bir gün sonra işleme alınıp ertesi gün sevk edilecektir.

Siparişim nasıl teslim edilecek?

Siparişiniz, kendi araçlarımız ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle tarafınıza teslim edilir. Siparişinizi teslim almak için hazır bulunmadığınız durumlarda kargonuzu kendiniz kargo şirketinden teslim alabilirsiniz.

Koliiste’nin iade politikası nasıldır?

YANLIŞLIKLA VERİLEN SİPARİŞLER
Yanlışlıkla bir ürüne sipariş verdiğinizi fark ederseniz, ürünü teslim aldıktan sonra 7 GÜN İÇERİSİNDE info@koliiste.com adresimize e-posta yoluyla bildiriniz.Ürünleri teslim almamıza müteakip havale ödemeleriniz 2 gün kredi kartı ödemeleriniz 30  gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir. Tüm ürünler kullanılmamış ve orijinal ambalajında olmalıdır. Bu yalnızca sitemizde bulunan hazır stoklu ürünleri kapsamaktadır. Özel üretim siparişleriniz bu iade koşullarına tabi değildir.


KUSURLU VEYA HASARLI ÜRÜNLER
Teslimat sırasında ürünlerinizi kargo görevlisi eşiliğinde kontrol edip herhangi bir sebeple hasarlı gördüğünüz ürünü kesinlikle teslim almayıp görevliden tutanak düzenlemesini talep ediniz.Kusurlu veya hasarlı bir ürünü size teslim etmemiz halinde, ürünleri teslim aldıktan sonra 3  İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE info@koliiste.com adresimizi e-posta yoluyla bilgilendirin. Bilgilendirmenizin ardından ürünün sizden alınıp yenisini ücretsiz olarak teslim etmek için gerekli çalışmaları başlatacağız.

YANLIŞ ÜRÜNLER
Tarafınıza irsaliyede belirtilenden farklı bir ürün teslim edilmesi durumunda, teslimat gerçekleşir gerçekleşmez bizi bilgilendiriniz veya ürünleri teslim aldıktan sonra 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE info@koliiste.comadresine e-posta atınız. Bilgilendirmenizin ardından ürünün sizden alınıp yenisini ücretsiz olarak teslim etmek için gerekli çalışmaları başlatacağız.

Belirtilen miktarların üzerinde sipariş verebilir miyim?

Elbette verebilirsiniz, bu tarz siparişleriniz için, info@koliiste.com adresinden ya da

 (0212 ) 590 1 111 koliiste müşteri hizmetleri numarasından  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolilerinizi kendiniz mi üretiyorsunuz?

Evet,koliiste.com KAR AMBALAJ ve MATBAACILIK tic ve san.ltd.şti’nin e-ticaret sitesidir. Fabrikamızda her türlü flexo ve ofset kutu imalatı için gerekli geniş makine parkuru mevcuttur.

Koliiste © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır